www.tennisclub-appelscha.nl
TCA

Nieuwsberichten

Ophalen ledenpas

De KNLTB ledenpas 2019

 Afbeelding1

De nieuwe ledenpassen zijn weer beschikbaar. Vanaf dit jaar ontvangt ieder lid van de KNLTB een meerjaren ledenpas in plaats van een jaarlijkse ledenpas. Het jaartal en de speelsterkte verdwijnen van de ledenpas. Bij het spelen van competitie en toernooien geldt het spelersprofiel op MijnKNLTB als legitimatie.

Naast dat de ledenpas jouw bewijs is van lidmaatschap bij onze vereniging en de KNLTB, kun je via dit pasje de banen afhangen. Daarom is het belangrijk dat je zo spoedig mogelijk in bezit komt van jouw ledenpas.

Je kunt jouw ledenpas op de volgende momenten op ons tennispark ophalen:

· Zaterdag 23 maart tijdens het Lentetoernooi
· Maandag 25 maart tijdens de toss-avond

Na deze dagen liggen de pasjes achter de bar. Heb je nog vragen of opmerkingen? Ik hoor het graag! Je bereikt mij via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Ik wens eenieder weer veel plezier op en rond de baan!

Leo Dijk
Ledenadministratie

0
0
0
s2sdefault