www.tennisclub-appelscha.nl
TCA

Nieuwsberichten

Club app..heeft u hem al!!!

Beste tennisleden,

We hebben belangrijk nieuws over de CLUB APP en de TCA website!

* We verwachten medio april onze nieuwe site te lanceren. 

* Heb jij de KNLTB ClubApp al?


Heb jij ‘m al? De ClubApp van de KNLTB? Onze club heeft de KNLTB ClubApp beschikbaar gemaakt voor alle leden en je kunt hem nu gratis downloaden! In de app vind je niet alleen alle competitie-uitslagen en standen en jouw wedstrijdresultaten maar kun je ook teams en spelers toevoegen aan je favorieten. Daarnaast blijf je met de KNLTB ClubApp altijd op de hoogte van het laatste clubnieuws, kun je eenvoudig een baan afhangen of op basis van jouw eigen voorkeuren een tennismaatje vinden. Kortom, al jouw (persoonlijke) tennisinformatie op één plek. Wil je meer informatie? Ga dan naar: knltb.nl/clubapp. Klik op de volgende link  om de app te downloaden of scan de QR code.
https://app.knltb.club/apps/KNLTB

KNLTB Club v1.74x

 

Download nu alvast de CLUB APP en u bent weer helemaal bij en blij! 

Mocht het niet lukken.. U heeft onlangs de handleiding via de mail ontvangen...

Tot slot vragen we u na te gaan of uw mailadres bij de KNLTB bond wel up to date is en u ook al gebruik maakt van mijnknltb.toernooi omgeving !! 
Zo niet, dan vragen wij u dit te doen. Hoe… dát leest u op de volgende link:

https://www.knltb.nl/mijnknltb-nieuwesite/

0
0
0
s2sdefault